Metadrol – Jak działa

 odżywki na sile i mase

Ci, którzy trenują na siłowni doskonale wiedzą, że efekty dostrzegalne są do momentu, aż uzyska się pewien próg, poza który nie łatwo wyjść. Później przyrost masy jest żmudną walką o przejście na następny próg. Metadrol to niezwykle istotny fragment planów treningowych sportowców światowej klasy. Umożliwia czerpanie mięśniom maksimum korzyści z każdego powtórzenia, zapewniając każdej sesji ćwiczeń wyższy poziom dokonań.

Różnego gatunku odżywki na masę mięśniowa mogą powodować sztywnienie i osłabiać ich giętkość. Metadrol zawiera tylko przebadane laboratoryjnie składniki chroniące włókna mięśniowe i umożliwiające szybszy rozwój ich siły, jak również ich elastyczność. Główną zasadą działania Metadrolu jest regulowanie pracy organizmu dla złagodzenia zakwasów i zmaksymalizowania przyrostu mięśni.

zamów teraz

W ciągu poszczególnej sesji realizujemy powtórzenia z progresją lub nasz plan treningowy stał się rzeczywiście wytężony, bo przygotowujemy się do nadchodzących zawodów? Na pewno zdajemy sobie sprawę z tego, że potrzeba dużo czasu, żeby dostać się na szczyt. Warto sobie pomóc i zerknąć na swoje przygotowanie kondycyjne wielostronnie. Poprawne odżywianie, dostosowany sprzęt i odżywka na masę METADROL to zestaw, który zapewni nam większą wytrzymałość przy bardziej wymagających ćwiczeniach i krótszy czas spoczynku gdy trzeba ćwiczyć częściej.
Po dużym przeznaczeniu energetycznym możemy cieszyć się szybszym zmniejszeniem wpływu kwasu mlekowego. Dostarczenie mięśniom właściwej kombinacji aminokwasów, kreatyny, białek katalitycznych i substancji zwiększających produkcję tlenków azotu umożliwi naszemu organizmowi wszystkie podstawowe składniki, potrzebne podczas fachowego treningu.
Zażywanie odżywki na masę mięśniową METADROL znacząco zwiększa rzeczywistą zdolność organizmu do regeneracji po męczących ćwiczeniach. Przyspieszenie procesu naprawy mięśni gwarantuje zwiększenie intensywności treningów, zwiększenie objętości mięśni i częstsze treningi. Zaprowadzi nas to na szczyt formy, gdy trzeba będzie zmierzyć się w zawodach.

Co zapewnia METADROL

  • Poprawę wyników i osiągnięć
  • Łagodzenie zakwasów
  • Większą siłę mięśni
  • Szybsze spalanie tłuszczu
  • Zwiększenie wytrzymałości
  • Szybki przyrost masy mięśniowej

Odżywka na masę Metadrol została ogłoszona w USA najsilniejszym legalnym farmaceutykiem na przyrost masy mięśniowej. Idealnie zmieszane za sprawą wieloletnich badań naturalne, opatentowane wyciągi okazały się przełomem z jakim nie mieliśmy do czynienia w kulturystyce od kilkunastu ostatnich lat.


 odzywka