Metadrol – FAQ tribulus torrestris

Co to jest Metadrol?
Metadrol to odżywka na masę mięśniową, która dzięki niepowtarzalnej formule HGRX-3[2-Hydrxy-3-Methox 0H2] zwiększa siłę mięśni, łagodzi zakwasy, polepsza wyniki i dokonania podczas treningów, jak również gwarantuje szybsze spalanie tkanki tłuszczowej. Przeznaczona jest zarówno dla mężczyzn jak i kobiet, systematycznie korzystających z siłowni, sportowców i kulturystów.

Jak należy zażywać Metadrol?
Metadrol stosujemy po jednej kapsułce dwa razy dziennie po posiłku popijając dużą ilością wody.

Ile zawiera jedno opakowanie METADROLu?
Jedno opakowanie odżywki Metadrol zawiera 60 kapsułek.

Czy METADROL przeszedł testy bezpieczeństwa?
Formuła Metadrolu została dokładnie zaprojektowana podczas wieloletnich badań laboratoryjnych i testów klinicznych. W badaniach brali udział najlepsi farmaceuci i bioinżynierowie. Badania kliniczne wykazały, że osoby stosujące METADROL już po 60 dniach zyskiwały średnio 19,7 funtów masy ciała i traciły ok. 3,4% odtłuszczenia ciała.

Kiedy będą widoczne rezultaty stosowania METADROLu?
Badania wśród sportowców wykazały, że zażywanie Metadrolu zgodnie z zaleceniami, że pierwsze skutki zaczynają zwykle być widoczne już przy pierwszej sesji treningowej. Każdy potwierdza, że największą różnicą jest wzrost poziomu energii w organizmie. Stopniową poprawę tempa wzrostu mięśni można zauważyć już po 2-3 tygodniach.
Pierwsze oznaki działania METADROLu pojawią się po treningu, kiedy szybciej niż zwykle ustąpią zakwasy, a mięśnie szybciej się zregenerują i organizm prędzej będzie gotowy na kolejny trening. Te ważne dokonania przyczynią się do lepszej definicji mięśni, większej masy mięśniowej i poprawy odporności mięśni.

Czy METADROL jest legalny?
Każdy składnik METADROLu, jak i cała formuła pomyślnie przeszła szczegółowe badania kontrolne. Żaden ze składników odżywczych w METADROLu nigdy nie był zakazany przez żadną liczącą się organizację sportową. Gwarantujemy tym samym, że METADROL jest w 100% sprawdzony, dozwolony i skuteczny.

Czy Metadrol mogą stosować kobiety i dzieci?
Kobiety uprawiające sport mogą stosować METADROL. Zalecamy jednak, żeby kobiety u których istnieje możliwość ciąży, osoby poniżej 18 roku życia i osoby z problemami zdrowotnymi skonsultowały się z lekarzem przed zastosowaniem tej i każdej innej odżywki na przyrost masy mięśniowej. Metadrol powinien być używany tylko przez zdrowe, dorosłe osoby, chcące zwiększyć siłę w ramach planu treningowego.

Jak zostanie mi dostarczony Metadrol?
Metadrol możemy dostarczyć do dowolnego miejsca na całym świecie. Odżywka zapakowana jest w niepozorny szary kartonik w żaden sposób niezdradzający swojej zawartości. Przesyłka nie zawiera reklam i szczególnych oznaczeń, dzięki czemu masz stuprocentową gwarancję dyskrecji.

Jaki ma smak METADROL?
METADROL jest łagodną opcją dla wszelkiego rodzaju „shake’ów dla sportowców” i „mieszanek w proszku”, które bywają ciężkostrawne i paskudne w smaku, ponieważ nie ma żadnego charakterystycznego smaku. Pastylki są bezwonne i bezsmakowe, popijane dużą ilością wody można je stosować bezproblemowo.

Czemu METADROLu nie mogę nabyć w swojej miejscowości?
Metadrol jest starannie produkowany, pakowany i przesyłany bezpośrednio do odbiorcy. Przesyłając każde opakowanie wprost do Ciebie, zapewniamy najściślejszą kontrolę jakości. Gwarantujemy maksymalną skuteczność, ponieważ każda porcja jest ręcznie pakowana i kontrolowana przez przeszkolonych pracowników technicznych METADROLu.

Jak długo będę czekać na przesyłkę?
Zlecenia realizujemy w ciągu jednego dnia roboczego, a produkt dostarczany jest w dyskretnej paczce, za pośrednictwem firmy kurierskiej. Paczki za zaliczeniem realizujemy na terenie Polski. Do zamówień zagranicznych wymagamy płatności kartą! Koszt przesyłki na terenie całego świata wynosi 20 zł.

 najskuteczniejsze suplementy na masę