Somatodrol


masa mięśniowa

Somatodrol to suplement diety pomagający zwiększyć masę mięśniową, którego głównym składnikiem jest specjalna formuła GRTH Factor. Jej receptura to beta-alanina i arginina połączone w unikalnych proporcjach gwarantujących najlepsze rezultaty. To ta formuła odpowiada za zwiększenie produkcji testosteronu i HGH, przyśpiesza wzrost mięśni, regenerację organizmu po wysiłku fizycznym oraz daje energię potrzebną do następnej serii ćwiczeń. Innymi składnikami suplementu są m.in. pieprz Cayenne, guarana i witamina B12.

Osiągnięte wyniki zależą od predyspozycji genetycznych oraz indywidualnego cyklu treningowego. Badania wykazują, że stosowanie Somatodrolu aż o 50% zmniejsza czas, w którym zaobserwujesz efekty ćwiczeń. Osoby, które testowały produkt przed wprowadzeniem go na rynek, regularnie ćwicząc, przez 3 miesiące zyskały od 8 do 14 kg czystej masy mięśniowej.

 

Somatodrol podnosi poziom Twojego testosteronu i HGH!Somatodrol opakowanie

• 30% wzrost poziomu testosteronu
• szybsza regeneracja mięśni po wysiłku fizycznym
• eliminacja skurczów i napięcia mięśniowego
• wzrost siły i większa ochota na seks
• podwyższa poziom hormonu wzrostu HGH nawet o 26%
• hamuje działanie somatostatyny, hormonu blokującego produkcję HGH
• zwiększa wydajność energii i wydalanie amoniaku, znacznie redukując zmęczenie

 

kupteraz

 

Somatodrol kupuj tyko ze strony producenta korzystając z przycisku KUP TERAZ. na różnego rodzaju aukcjach możesz kupić podróbki produktu.

 

Opinie.

marek

Somadrolem się zainteresowałem, bo widziałem, że używają ich znani pakerzy. Mówię sobie, skoro oni tego używają to pewnie wiedzą co robią. Teraz sam wyglądam jak kulturysta. Po ćwiczeniach moje mięśnie szybko się regenerują, mogę szybko znowu pakować. Udało mi się zbudować całkiem sporo masy, jestem zadowolony i mogę ten Somatodrol polecić.

MarekS.

karol

Kto kiedykolwiek starał się zbudować masę, ten wie, że to ciężka sprawa, która wymaga dużej pracy. Są drogi na skróty, typu sterydy ale to nie dla mnie i przestrzegam przed stosowaniem. Duże ryzyko. Ale naturalna pomoc? Czemu nie?
Badając rynek trafiłem na Somatodrol, który sprawia, że organizm wytwarza więcej hormonów, w tym hormonów wzrostu. Mogę to w pełni potwierdzić. Mam więcej masy, więcej siły i więcej energii.

Karol.S

jarek

Somatodrol biorę przed treningami, dzięki temu mam takiego pałera, że mogę ćwiczyć i ćwiczyć i nie czuję zmęczenia.

Jarek.M

Summary
product image
Author Rating
1star1star1star1star1star
Ocena łączna
5 based on 4 votes
Nazwa handlowa
Somatodrol
Nazwa produktu
Somatodrol
Cena
PL 89,99
Dostępność produktu
Available in Stock

2 thoughts on “Somatodrol

  1. Ja chodzę na siłownię, żeby kogoś poznać. Już mam kilka nowych koleżanek tylko nie nadają się one za bardzo na żony. Są bardzo rozpustne. Wcześniej mnie omijały, ale odkąd łykam Somatodrol częściej mnie zagadują. Zawsze mówią, że mam fajną muskulaturę.

  2. Może trochę późno zabrałem się za siebie, ale podobno lepiej późno niż wcale. Zacząłem chodzić na siłownię i masa mięśniowa zaczęła się pojawiać, ale wszystko szło bardzo wolno. Dopiero kiedy połączyłem treningi z suplementem Somatodrol treningi naprawdę zaczęły przynosić efekty. Praktycznie od razu tłuszcz zaczął znikać, a zaczęły pojawiać się mięśnie. Dzięki Somatodrolowi wyglądam świetnie i nawet młode dziewczyny oglądają się za mną. 😉

Comments are closed.